biurowemetalowe.pl

Szafy biurowe metalowe

Poszukujesz pojemnych mebli, w których zmieścisz wszystkie firmowe akta i dokumenty? Nie szukaj dłużej! Nasze dwudrzwiowe, metalowe szafy biurowe idealnie się do tego nadają. Dzięki nim wyposażysz biuro, gabinet lub archiwum w pojemne regały do przechowywania.

Różne modele mebli

Pod względem wymiarów znajdziesz tu nieduże meble o wysokości 1220 mm, jak i większe regały o wysokości 1920 mm. Do wyboru dostępne są warianty dwupółkowe, trzypółkowe, czteropółkowe, a także meble z górną skrytką. Półki są przestawne, można przesuwać je co 90 mm, dostosowując ich rozmieszczenie do swoich potrzeb. Każda z nich ma udźwig 50 kg. Bezpieczeństwo dokumentów przechowywanych w szafach metalowych zapewnione jest z kolei dzięki zamykanemu na klucz zamkowi baskwilowemu.

Zapraszamy do zamawiania dostępnych tu metalowych szaf biurowych. Oferujemy indywidualne podejście do klienta – na życzenie zamawiającego meble mogą zastać pomalowane proszkowo na wybrany kolor z palety RAL. Szczegóły znaleźć można w opisach produktów.

All categories
Compare (0 items) My wishlist Kontakt z nami
Please login first

Your cart

There are no more items in your cart

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.