biurowemetalowe.pl

Biurka na stelażach metalowych

Wyjątkowa seria BTS i BTM – to biurka na nogach metalowych o zróżnicowanej wielkości oraz kształcie blatu roboczego, osadzone na metalowym stelażu. Doskonale nadają się zarówno do pracy komputerowej, jak i przy innych formach aktywności biurowej. W ofercie można znaleźć biurka z blatem w kształcie klasycznego prostokąta (BTS) oraz z bokami łukowymi (BTM). Konstrukcja niektórych modeli pozwala na ich wkomponowanie w naroże pomieszczenia. Tego typu biurka posiadają od strony użytkownika specjalne wycięcia, które poprawiają komfort i organizację pracy. W zależności potrzeb i preferencji, biurka dostępne są z wycięciem/profilowaniem prawo- lub lewostronnym.

Wszystkie spośród blisko 20 wariantów biurek na nogach metalowych, dostępne są aż w 14 tonacjach kolorystycznych i okleinach, nawiązujących do charakterystyki różnych rodzajów drewna. Metalowy stelaż może z kolei zostać pomalowany proszkowo na kolor biały, ALU (RAL 9006) bądź grafit. Blaty biurek o gr. 25 mm, posiadają strukturę BS (Biuro Special), dedykowaną do intensywnej eksploatacji biurowej, odznaczającą się trwałością, gładkością powierzchni oraz klasą higieniczności E1. W ramach zamówienia, w każdym blacie może zostać wykonany nawiert – do zamontowania praktycznej przelotki na kable.

All categories
Compare (0 items) My wishlist Kontakt z nami
Please login first

Your cart

There are no more items in your cart

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.