biurowemetalowe.pl

Biurka na nogach płytowych

Estetyczne biurka na nogach płytowych w przeróżnych konfiguracjach blatu roboczego oraz wymiarach. Dostępne są modele ze standardowym blatem prostokątnym oraz z wyobleniami, a także z ergonomicznym wycięciem po prawej lub lewej stronie. Zróżnicowane formy i modele pozwalają na precyzyjne dopasowanie biurka do istniejącej przestrzeni biurowej i efektywne zagospodarowanie nieużytkowej powierzchni, np. naroży. Biurko na nogach płytowych sprawdzi się zarówno podczas pracy na komputerze, jak i w pozostałych formach działalności. Bogaty wybór wzorów i kolorów płyty meblowej, z jakiej w całości wykonane są biurka – sprawia, że z łatwością można stworzyć z ich udziałem pożądaną stylizację wnętrza albo dopasować do istniejącej aranżacji pomieszczenia.

Wszystkie biurka na nogach płytowych są bardzo stabilne, dzięki zastosowaniu płyt o grubości 25 mm oraz specjalnych blend maskujących, które dodatkowo stężają całą konstrukcję. Oprócz tego, biurka posiadają regulacyjne stopki, które umożliwiają odpowiednie ich wypoziomowanie mebla. Krawędzie zabezpieczone zostały obrzeżem ABS – dopasowanym kolorystycznie do płyty, z jakiej wykonane jest biurko. Powierzchnia blatu każdego biurka posiada strukturę BS, rekomendowaną dla użytku biurowego (trwałość, gładkość, higieniczność).

474,00 zł
568,00 zł
613,00 zł
660,00 zł
793,00 zł
793,00 zł
864,00 zł
864,00 zł
All categories
Compare (0 items) My wishlist Kontakt z nami
Please login first

Your cart

There are no more items in your cart

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.