biurowemetalowe.pl

Szafy medyczne

W naszej firmie dostarczamy meble do przychodni, domów seniora i placówek ochrony zdrowia. W katalogu produktowym znajdują się szafy medyczne w wielu modelach. Wśród proponowanych mebli do przechowywania wyróżnić można między innymi regały:

  • jednodrzwiowe
  • dwudrzwiowe
  • z przeszklonymi drzwiami górnymi
  • z przeszklonymi drzwiami i bokami.

Szafy medyczne wyposażone są w liczne półki, na których przechowywać można leki, preparaty i akcesoria lekarskie. Drzwi szaf zamykane są zamkiem baskwilowym z ryglowaniem w trzech punktach. Wyposażone są też w wygodny uchwyt do otwierania.

Zrób zakupy w naszym sklepie

Poza meblami w ofercie naszego sklepu znaleźć można też blaszane nóżki do szaf w wariancie zwykłym i z regulacją wysokości. Dostarczamy również kółka stałe i skrętne z blokadą, dzięki którym meble można łatwo przetransportować.

Zapraszamy do zapoznania się z wymiarami zewnętrznymi poszczególnych mebli - można je znaleźć w opisie wybranego produktu. Szafa medyczna dotrze do Ciebie w przeciągu 1-4 tygodni, w zależności od stopnia personalizacji zamówienia.

Doskonale wiemy, jak różne bywają potrzeby naszych Klientów. Chcąc je jak najlepiej spełniać, regularnie staramy się rozszerzać nasz asortyment o nowe produkty. Wśród nich czołowe miejsce zajmuje szafa medyczna, czyli podstawowe wyposażenie w każdej przychodni, gabinecie lekarskim oraz szpitalu. Co więcej, oferowane szafy medyczne znajdą również zastosowanie w laboratoriach. To właśnie tam bezpiecznie mogą być przechowywane wszystkie odczynniki oraz substancje chemiczne. Oferta naszego sklepu biurowemetalowe.pl została dopracowana również pod względem finansowym. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, które podlegają negocjacji! Brzmi interesująco? W takim razie już teraz sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Szafa medyczna metalowa

Szafa medyczna zgodna z wymaganiami? Znajdziesz ją właśnie w biurowemetalowe.pl

Kompletując nasz asortyment, w którym znajdują się szafy medyczne metalowe, podchodzimy z dużą starannością. Wiemy, że muszą one spełniać obowiązujące normy. Dlatego właśnie nie pozwalamy, aby w naszej ofercie znalazły się produkty od nieznanych producentów. Wybieramy tylko i wyłącznie tych, którzy cieszą się największym uznaniem, a w czasie produkcji dbają o zachowanie najwyższych standardów. Szafa medyczna metalowa została wykonana z materiałów, które łatwo utrzymać w czystości, co w placówkach medycznych oraz laboratoriach jest szczególnie ważne. Musimy także zaznaczyć, że meble są odporne na działanie środków dezynfekujących. Ich prosta konstrukcja ogranicza gromadzenie się brudu w trudno dostępnych miejscach, a to z kolei pomaga w utrzymaniu wyższego standardu higienicznego w danym miejscu.

Wybierz szafy metalowe medyczne dopasowane do Twoich potrzeb! Przed Tobą szeroki wybór

Na duże uznanie zasługuje również wysoki poziom bezpieczeństwa, jaki zapewniają oferowane przez nas szafy metalowe medyczne. Zostały wyposażone w trwały zamek baskwilowy, dzięki czemu nie musisz się obawiać, że osoby nieupoważnione będą miały dostęp do informacji poufnych lub innych przechowywanych w szafie rzeczy. Zadbaliśmy również o to, aby przedstawiany asortyment cechował się różnorodnością. Znajdziesz u nas szafy medyczne metalowe o różnej wielkości oraz szerokości. To jednak nie wszystko! Do wyboru masz szafy dwudzielne oraz jednodzielne. Wybór należy do Ciebie! Przeszklenia zostały wykonane ze szkła hartowanego, które wyróżnia się maksymalną wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia oraz zarysowania. Dzięki temu szafa medyczna metalowa nie tylko właściwie spełnia swoje zadanie, ale również doskonale się prezentuje.

Wysokiej jakości szafy metalowe medyczne w atrakcyjnej cenie? To możliwe Poznaj ofertę stworzoną na miarę Twoich potrzeb

W naszym asortymencie cena za szafy metalowe medyczne zależna jest głównie od ich wielkości. Nie bez znaczenia jest również kolor. Każdy zainteresowany ma możliwość samodzielnego zadbania o design szafy. Udostępniliśmy Ci szeroką paletę barw, dzięki czemu z łatwością spełnisz swoje upodobania oraz potrzeby. Kto powiedział, że szafa medyczna musi być nudna? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby przybrała kolor niebieski, czerwony, pomarańczowy itd. Kiedy już zyskasz pewność, że produkt, a dokładniej mówiąc, jego wygląd został dopracowany w każdym detalu, przejdź do złożenia zamówienia. W biurowemetalowe.pl świadczymy transport na terenie całej Polski! Cena za usługę ustalana jest indywidualnie z każdym Klientem, co pozwala nam na stworzenie maksymalnie dopasowanej oferty, o czym możesz się przekonać już teraz! Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości nasi konsultanci, pozostają do Twojej dyspozycji. Serdecznie zapraszamy!

Szafa medyczna metalowa

SZAFA MEDYCZNA – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA - FAQ

#1. Co jeszcze ma wpływ na to, ile kosztują szafy medyczne metalowe?

Końcowa cena zależy również od elementów dodatkowych, na jakie możesz się zdecydować. Mowa tutaj np. o nóżkach z blachy lub kółkach z hamulcem. Co więcej, niektóre odcienie kolorystyczne również są dodatkowo płatne.

#2. Ile kosztuje transport szafy medycznej metalowej?

Nie możemy jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Ogólny koszt transportu zależny jest od zakupionych mebli i wielkości zamówienia.

#3. Czy szafa metalowa z Waszego sklepu ma gwarancję?

Tak! Na zakupione szafy medyczne metalowe dajemy aż 24 miesiące gwarancji. Dodatkowo w razie konieczności świadczymy również serwis naprawczy realizowany u Klienta.

All categories
Compare (0 items) My wishlist Kontakt z nami
Please login first

Your cart

There are no more items in your cart

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.