biurowemetalowe.pl

Meble warsztatowe

Zachęcamy do poznania naszej oferty – w tej części sklepu internetowego proponujemy pojemne i wytrzymałe meble warsztatowe, w tym nadstawki na blaty i wózki na narzędzia.

Praktyczne nadstawki – narzędzia w zasięgu ręki

Wśród dostępnych mebli znaleźć można nadstawki na stoły i blaty robocze, na których można przechowywać niezbędne narzędzia. Nadstawki są dostępne w wielu modelach: z panelami perforowanymi, uchwytami na małe i duże pojemniki oraz szafkami i półkami. Dzięki nim niezbędne klucze, wkrętaki, młotki, nasadki i inne przedmioty zawsze będą na miejscu, a na blacie panował będzie porządek.

Szafki z pojemnymi szufladami

Innym rodzajem mebla są wózki warsztatowe na kółkach, dzięki którym można je bez problemu transportować. Znajdziemy w nich pojemne, zamykane na klucz szuflady i szafki. Blaty wózków posiadają antypoślizgową powłokę, a więc mogą służyć za przestrzeń do majsterkowania.

Nadstawki i wózki wykonane są z blachy, a malowane są farbami proszkowymi. Zachęcamy do wybrania wariantu, który pomoże Ci w zachowaniu porządku w Twojej pracowni.

All categories
Compare (0 items) My wishlist Kontakt z nami
Please login first

Your cart

There are no more items in your cart

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.