biurowemetalowe.pl

Szafki wiszące

Ważnym elementem wyposażenia każdego biura, gabinetu czy sekretariatu są szafki wiszące. Właściwy dobór tego rodzaju mebli, pozwala uporządkowaną organizację przestrzeni biurowej, co przekłada się na lepszą wydajność i komfort pracy.

W zależności od preferencji, możliwości technicznych i wielkości pomieszczenia, a także sposobów zabezpieczenia dokumentacji, dostępny jest pełen wachlarz szaf. Poszczególne elementy różnią się wymiarami, przeznaczeniem oraz oferowanymi rozwiązaniami w obszarze zamykania i zabezpieczania zawartości. Szafy posiadają półki dopasowane są do przechowywania dokumentów i pełnowymiarowych segregatorów. Oprócz tego, w ofercie można znaleźć również szafy ubraniowe. Część mebli dostępna jest także do zabudowy narożnej. W ramach asortymentu produktowego, sklep ma w swojej ofercie meble biurowe zamykane na tradycyjne drzwiczki, rozsuwane oraz na specjalne zamknięcie żaluzjowe. W trosce o odpowiednią ochronę dokumentów zawierających dane poufne i wrażliwe, meble wyposażone są w praktyczne zamki na klucz.

1 098,00 zł
1 157,00 zł
1 157,00 zł
All categories
Compare (0 items) My wishlist Kontakt z nami
Please login first

Your cart

There are no more items in your cart

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.