biurowemetalowe.pl

Szafy ubraniowe

Praktyczne szafy ubraniowe to istotny element wyposażenia przestrzeni biurowej, sekretariatu, poczekalni oraz strefy socjalnej w każdym przedsiębiorstwie. W ramach dostępnego asortymentu, proponujemy funkcjonalne i tanie szafy ubraniowe do firmy o zróżnicowanej kolorystyce, kształtach oraz rozmiarach. Solidne szafy ubraniowe pozwalają na przechowywanie wierzchniej odzieży w zakładzie pracy, ułatwiając jednocześnie utrzymanie porządku oraz ograniczając ryzyko dostępu osób trzecich.

Szafy na ubrania, jakie oferuje nasz sklep online, to meble o podwyższonej wytrzymałości na niekorzystne czynniki, takie jak wilgoć czy intensywne użytkowanie. Przemyślana konstrukcja wnętrza każdej szafy na odzież, umożliwia komfortowe przechowywanie w niej kurtek, płaszczy, marynarek czy innych elementów garderoby. Uniwersalne szafy ubraniowe z powodzeniem można też zaadaptować na meble do przechowywania odzieży roboczej i/lub ochronnej, takiej jak np. fartuchy gastronomiczne, kitle lekarskie itd. Zapewnienie odpowiednich warunków do przechowywania ubrania wierzchniego oraz odzieży roboczej/ochronnej – to jeden z obowiązków leżących po stronie przedsiębiorcy, jakie może zweryfikować kontrola BHP czy Sanepid.

1 708,00 zł
1 308,00 zł
1 033,00 zł
All categories
Compare (0 items) My wishlist Kontakt z nami
Please login first

Your cart

There are no more items in your cart

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.