biurowemetalowe.pl

Szafy na plany i mapy

Szeroka oferta naszego sklepu internetowego umożliwia znalezienie mebla do przechowywania najróżniejszych dokumentów. W proponowanych tutaj szafkach zmieszczą się specyficzne artykuły, jakimi są plany, mapy, dokumentacje techniczne i temu podobne wydruki wielkoformatowe.

Szuflady na plany, mapy i dokumentację geodezyjno-kartograficzną

W naszym sklepie można wybierać między meblami pięcio-, siedmio- i dziesięcioszufladowymi. Dostępne są szafy na plany i mapy o maksymalnych formatach A1 oraz A0. Blaty większych mebli posłużyć mogą również jako stoły montażowe. Podstawowym kolorem, w jakim wykonywane są meble jest jasnoszary, natomiast każde zamówienie można skonfigurować zgodnie z indywidualnymi życzeniami.

Stoły montażowe

Innymi meblami, jakie oferujemy w naszym sklepie, są stoły montażowe z podświetlanym blatem. Dostępne są w dwóch wersjach – o powierzchni odpowiadającej formatom A1 i A0. Doskonale sprawdzą się w biurach projektowych oraz pracowniach geodezyjnych. Zapraszamy do składania zamówień.

All categories
Compare (0 items) My wishlist Kontakt z nami
Please login first

Your cart

There are no more items in your cart

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.