biurowemetalowe.pl

Szafy socjalne BHP

Szafy socjalne BHP

Za pośrednictwem naszego sklepu internetowego można wyposażyć różne miejsca pracy w niezbędne meble do przechowywania. W tej kategorii proponujemy szafy socjalne dla pracowników obiektów handlowych, placówek zdrowotnych i oświatowych, biur i temu podobnych miejsc zatrudnienia.

Szafy socjalne BHP na odzież wierzchnią

W ofercie znajdują się proste szafy socjalne z półkami i wieszakiem na ubrania, w których pracownik może pozostawić swoje rzeczy osobiste. Dostępne są również opcje z ławką, przydatną podczas zmieniania obuwia. Proponujemy też modele o drzwiach z perforacjami na całej ich powierzchni.

Skrytki do miejsc publicznych

Innym rodzajem produktu dostępnego w naszym sklepie są szafy skrytkowe, które bardzo dobrze sprawdzą się nie tylko jako meble socjalne dla pracowników, ale też jako miejsca do przechowywania rzeczy osobistych podczas korzystania z basenów, obiektów sportowych, ale też na przykład bibliotek. Można wybierać między modelami czterodrzwiowymi, sześciodrzwiowymi, ośmiodrzwiowymi oraz dziesięciodrzwiowymi. Wszystkie meble do przechowywania zamykane są na zamek krzywkowy.

szafy socjalne BHP

Szafki socjalne BHP

Nie ulega wątpliwości, że szczególnie w zakładach produkcyjnych, ale nie tylko duże znaczenie mają przepisy związane z bezpieczeństwem i higieną pracy. W ich ramach pracownicy powinni mieć zapewnione szafki socjalne, w których mogą przechowywać swoje prywatne rzeczy. W biurowemetalowe.pl postanowiliśmy ułatwić wszystkim znalezienie odpowiednich mebli i rozszerzyliśmy nasz asortyment o wysokiej jakości szafy socjalne BHP. Na duże uznanie zasługuje ich trwałość oraz konkurencyjna cena, która może być poddana negocjacji. Maksymalne zadowolenie wszystkich Klientów jest dla nas priorytetem, dlatego właśnie kierujemy się indywidualnym podejściem pozwalającym nam na znalezienie jak najlepszego rozwiązania. Chcesz dowiedzieć się więcej? Już teraz przejdź do zapoznania się z naszą szeroką ofertą!

Szafki socjalne w wielu wersjach znajdziesz w biurowemetalowe.pl! Zapraszamy

W naszym asortymencie każdy zainteresowany Klient może znaleźć zarówno szafki socjalne metalowe jednodrzwiowe, dwudrzwiowe, trzydrzwiowe, a nawet dziesięciodrzwiowe. To, który model wybierzesz, zależy głównie od Twoich potrzeb, a także ilości wolnego miejsca, jakie chcesz zagospodarować. To jednak nie wszystko! Poza tradycyjnymi modelami postanowiliśmy pójść o krok dalej i zaproponować szafy z ławką. Takie rozwiązanie z pewnością zwiększy komfort i wygodę pracowników. Szafa socjalna BHP została wyposażona w zamek krzywkowy, który gwarantuje bezpieczeństwo i daje pewność, że przechowywane rzeczy nie trafią w niepowołane ręce. Na duże uznanie zasługuje fakt, że szafki socjalne mogą znaleźć zastosowanie np. w szatniach przed wejściem do laboratorium lub na obszar produkcyjny, a to wszystko dzięki podziałowi na dwie strefy: ubrania czyste i brudne.

U nas masz wpływ na design, jakim wyróżnia się szafa socjalna BHP

Szafki socjalne metalowe zostały wykonane z trwałej blachy, która wykazuje dużą odporność na różnego rodzaju uszkodzenia. Nawet przy codziennym użytkowaniu meble zachowują swój nienaganny wygląd i przede wszystkim funkcjonalność. Dzięki temu nie musisz martwić się o zbyt częste wymiany umeblowania. Możemy śmiało powiedzieć, że oferowane szafki socjalne wyróżniają się wszechstronnością. Doskonale sprawdzą się nie tylko w pomieszczeniach pracowniczych, ale także na basenach, siłowniach, w szkołach, w sklepach itp. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ich wysoką jakość wykorzystał niemalże w każdym miejscu. Kompletując nasz asortyment, stawiamy na nowoczesne rozwiązania. Chcemy również, aby każdy zainteresowany Klient miał możliwość samodzielnie zadecydować o wyglądzie szafek. Jeśli neutralny metalowy kolor nie spełnia Twoich oczekiwań, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś z dostępnej palety barw wybrał kolor wpadający w Twoje upodobania.

Szafki socjalne metalowe sprawdzą się w każdej sytuacji! Wykorzystaj ich funkcjonalność

Jak już zapewne zdążyłeś zauważyć, duży nacisk kładziemy na różnorodność. Wychodzimy z założenia, że tylko wtedy jesteśmy w stanie jak najlepiej spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. W naszej ofercie znajduje się również szafa socjalna BHP, która poza miejscem na odzież posiada również kilka półek. Dzięki temu mogą tam być przechowywane rzeczy, które np. przeszkadzają w realizowaniu obowiązków zawodowych lub z różnych względów nie mogą być zabrane ze sobą. Skoro już poznałeś nasz asortyment, nie pozostaje Ci nic innego jak przejść do wyboru. Sprawdź, który model najlepiej wpisze się w Twoje potrzeby, złóż zamówienie, a nasi fachowcy zajmą się jego dostarczeniem na terenie całego kraju! Nie zastanawiaj się i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów, którzy zdążyli już wybrać swoje szafki socjalne. Serdecznie zapraszamy!

szafy socjalne BHP

SZAFKI SOCJALNE BHP – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA – FAQ

#1. Jak długo muszę czekać na zamówione szafki socjalne?

Czas realizacji zależy od ilości zamówień. Dokładamy starań, aby był on jak najkrótszy. W większości przypadków optymalny okres mieści się w przedziale od 1 do 4 tygodni.

#2. Czy jeśli wybrana szafa socjalna BHP nie spełni moich wymagań, mogę ją zwrócić?

Oczywiście. Każdemu Klientowi przysługuje 14 dni na zwrot. Co więcej, jeśli pojawią się jakiekolwiek niedogodności, nasi fachowcy zajmą się znalezieniem zastępczego rozwiązania.

#3. Czy przy większych zamówieniach naliczane są dodatkowe zniżki?

Wszystkim Klientom gwarantujemy elastyczne warunki współpracy. Jeśli Twoje zamówienie będzie się składało z więcej niż jednej szafki socjalnej, istnieje możliwość negocjowania cen.

All categories
Compare (0 items) My wishlist Kontakt z nami
Please login first

Your cart

There are no more items in your cart

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.