biurowemetalowe.pl

Szafy socjalne BHP

Za pośrednictwem naszego sklepu internetowego można wyposażyć różne miejsca pracy w niezbędne meble do przechowywania. W tej kategorii proponujemy szafy socjalne dla pracowników obiektów handlowych, placówek zdrowotnych i oświatowych, biur i temu podobnych miejsc zatrudnienia.

Na odzież wierzchnią

W ofercie znajdują się proste szafy socjalne z półkami i wieszakiem na ubrania, w których pracownik może pozostawić swoje rzeczy osobiste. Dostępne są również opcje z ławką, przydatną podczas zmieniania obuwia. Proponujemy też modele o drzwiach z perforacjami na całej ich powierzchni.

Skrytki do miejsc publicznych

Innym rodzajem produktu dostępnego w naszym sklepie są szafy skrytkowe, które bardzo dobrze sprawdzą się nie tylko jako meble socjalne dla pracowników, ale też jako miejsca do przechowywania rzeczy osobistych podczas korzystania z basenów, obiektów sportowych, ale też na przykład bibliotek. Można wybierać między modelami czterodrzwiowymi, sześciodrzwiowymi, ośmiodrzwiowymi oraz dziesięciodrzwiowymi. Wszystkie meble do przechowywania zamykane są na zamek krzywkowy.

All categories
Compare (0 items) My wishlist Kontakt z nami
Please login first

Your cart

There are no more items in your cart

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.