biurowemetalowe.pl

Szafy kartotekowe na dokumenty medyczne

Kartoteki pacjentów to specyficzny rodzaj informacji, które wymagają właściwego sposobu przechowywania. Nasze szafy na dokumenty medyczne doskonale się w tym sprawdzają. Dostępne w naszym sklepie meble pomieszczą liczne pliki kart o formacie B5. Zapraszamy do przegadania szaf kartotekowych z tej kategorii – poznaj ich wymiary i właściwości, a następnie wybierz odpowiadający Ci wariant.

Bezpieczeństwo dokumentów medycznych

Nasza oferta jest bardzo szeroka - placówkom medycznym możemy zaproponować zarówno niskie, dwuszufladowe nadstawki, jak i wysokie regały siedmioszufladowe na dokumenty pacjentów. W wybranych meblach znajduje się też przegroda szufladowa, pozwalająca na lepszą organizację przechowywanych w środku kopert.

Szafy kartotekowe zamykane są jednym zamkiem, a ich stabilność zapewniona jest dzięki stopkom regulacyjnym. Szuflady wysuwane są płynnie dzięki zastosowaniu prowadnic teleskopowych. Wykonane z blachy meble mogą zostać pomalowane na wybrany kolor z palety RAL. Podstawową barwą jest jasny popiel.

All categories
Compare (0 items) My wishlist Kontakt z nami
Please login first

Your cart

There are no more items in your cart

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.