biurowemetalowe.pl

Krzesła konferencyjne

Eleganckie krzesła konferencyjne do firmy

Większość firm ma na swoim terenie salki i pokoje konferencyjne, w których organizowane są zarówno spotkania z pracownikami, jak też z zewnętrznymi kontrahentami biznesowymi. Oprócz stołu, głównym elementem wyposażenia tego typu pomieszczeń – są nowoczesne krzesła konferencyjne. Meblowy sklep internetowy biurowemetalowe.pl oferuje eleganckie krzesła konferencyjne w niezwykle zróżnicowanej stylistyce.

W ramach dostępnego asortymentu, proponujemy krzesła konferencyjne wykonane z różnych materiałów i w bogatej kolorystyce, co pozwoli harmonijnie dopasować je do oczekiwanego wystroju wnętrza. Nasze krzesła konferencyjne są bardzo wygodne, a ich niebanalny design – przyczynia się do tworzenia prestiżowych i reprezentacyjnych aranżacji. Wszystkie dostępne modele są niezwykle ergonomiczne, ponieważ możliwe są do składowanie w stosie, dzięki czemu ich przechowywanie nie zajmuje zbyt wiele miejsca.

Krzesło konferencyjne tapicerowane, ze sklejki czy z plastiku?

W sprzedaży mamy krzesła tapicerowane, wykonane ze sklejki bukowej oraz z wysokiej jakości plastiku. Krzesło konferencyjne tapicerowane dodaje wnętrzu przytulności i ociepla klimat wnętrza. Krzesła konferencyjne plastikowe i lakierowane krzesła konferencyjne ze sklejki bukowej – są łatwe do utrzymania w czystości i prezentują z klasą oraz elegancją. Stabilna metalowa konstrukcja jest malowana proszkowo, krzesła posiadają komfortowe i odpowiednio wyprofilowane siedziska z oparciami, a część modeli wyposażona jest także w praktyczne podłokietniki.

195,00 zł
215,00 zł
All categories
Compare (0 items) My wishlist Kontakt z nami
Please login first

Your cart

There are no more items in your cart

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.