biurowemetalowe.pl

Szafy kartotekowe

Nasz sklep internetowy dostarcza meble do biur i instytucji, pozwalające na dobrą organizację dokumentów i kartotek. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi wariantami i do wybrania właściwego meble do Twojego biura!

Szafy kartotekowe - Porządek w dokumentach

Szafy kartotekowe z naszej oferty dostosowane są do dokumentów, teczek i segregatorów w formacie A4, A5 i A6. Model można dobrać do potrzeb biura lub instytucji. W asortymencie znajdują się bowiem meble na kartoteki dwu-, trzy-, cztero- i pięcioszufladowe. Pojemne i wytrzymałe, dostępne są w wariantach o różnym obciążeniu prowadnic szuflady, w tym 45 kg i 80 kg.

Specjalnym rodzajem szaf są również meble z szufladami, w których zmieszczą się indeksy studenckie. W ofercie znajdują się zarówno modele tradycyjne, jak i przenośne, niewysokie kontenery na kółkach, które można ustawić na przykład obok biurka lub stołu. Wymiary poszczególnych rodzajów mebli znaleźć można na podstronach produktowych. Zachęcamy tez do wybrania jednej z proponowanych opcji kolorystycznych.

szafy kartotekowe

Szafy metalowe kartotekowe

Nie masz gdzie przechowywać wszystkich ważnych dokumentów lub akt osobowych? Potrzebujesz profesjonalnej szafy, która ułatwi Ci zachowanie porządku w papierach oraz ochroni dokumenty przed zgubieniem oraz dostaniem się w niepowołane ręce? Doskonale trafiłeś! W naszym sklepie biurowemetalowe.pl znajdziesz wysokiej jakości szafy kartotekowe spełniające wszystkie Twoje wymagania. Na duże uznanie zasługuje nie tylko ich wykonanie, ale również korzystna cena dostępna na każdą kieszeń. Co więcej, podczas realizacji zamówień możliwe jest negocjowanie wysokości ogólnego kosztu. Możemy śmiało powiedzieć, że nasza oferta wpisuje się w oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów! Jeśli jesteś zainteresowany, nie pozostaje Ci nic innego, jak przejść do naszego asortymentu w celu lepszego poznania dostępnej oferty! Zapraszamy!

Szafy metalowe kartotekowe to Twój skuteczny sposób na zorganizowanie pracy! Sprawdź sam

Dlaczego szafy kartotekowe metalowe warto wybrać z naszego sklepu? Chcąc jak najlepiej spełniać potrzeby wszystkich Klientów nawet tych bardziej wymagających, nie pozwalamy, aby w naszym wyposażeniu znalazły się produkty średniej jakości. Stawiamy tylko i wyłącznie na najlepsze rozwiązania! Dowodem tego jest szafa kartotekowa, która zachowuje swoją funkcjonalność przez wiele długich lat. Dopracowanie w każdym szczególe, odpowiednie zestawienie trwałych materiałów sprawia, że metalowa szafa kartotekowa to Twój najlepszy wybór niemający sobie równych! Bez komentarza nie możemy pozostawić jej wszechstronności. Doskonale sprawdzi się np. w placówkach medycznych, oświatowych oraz biurach. Jak widzisz, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś dołączył do grona osób, które zdążyły zadbać o odpowiednie umeblowanie w swoim miejscu pracy!

Sprawdź, czym zaskoczy Cię z pozoru prosta szafa kartotekowa metalowa

Maksymalne zadowolenie Klientów jest dla nas priorytetem. Dlatego właśnie dokładamy starań, aby oferowana przez nas szafa metalowa kartotekowa posiadała różnego rodzaju udogodnienia. Możemy wymienić tutaj m.in. prowadnice teleskopowe, które chronią przed wypadaniem szuflad. Dodatkowo szafy zostały wyposażone w zamek centralny. Jednym ruchem jesteś w stanie zamknąć wszystkie szuflady, a tym samym zabezpieczyć przechowywane dokumenty. Myślisz, że to koniec udogodnień? Oczywiście, że nie! Szafy metalowe kartotekowe mają zamontowaną specjalną blokadę, dzięki której możliwe jest otwarcie tylko jednej szuflady! Cecha ta nie tylko ułatwia korzystanie z szafy, ale dodatkowo gwarantuje jej stabilność! Skoro już o stabilności mowa, musimy dodać, że szafy kartotekowe znajdujące się w ofercie posiadają również zamontowane stopki regulacyjne ułatwiające ustawienie szafy np. na nierównym podłożu.

Szafa kartotekowa metalowa, jako odpowiedź na Twoje potrzeby? U nas to możliwe

Twoje potrzeby są dla nas najważniejsze! Nie bez powodu duży nacisk kładziemy na stworzenie jak najbardziej elastycznej oferty. W biurowemetalowe.pl nie tylko możesz negocjować ceny! Świadczymy transport wysokiej jakości mebli na terenie całej Polski! U nas słowa, że nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zyskał profesjonalne szafy metalowe kartotekowe, mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości, o czym możesz przekonać się już teraz. Jeśli nie odpowiada Ci design szafy i masz swoją własną wizję, zrealizuj ją! Przy składaniu zamówienia możesz wybrać, jakiego koloru będzie metalowa szafa kartotekowa. Jak widzisz, dopasujesz ją nie tylko pod względem rozmiaru, ale także kwestii wizualnych. Stworzenie atrakcyjnego wnętrza, gdzie wszystkie dodatki tworzą spójną całość, nie będzie stanowiło problemu! Brzmi interesująco? Skontaktuj się z nami właśnie w tej chwili!

szafy kartotekowe metalowe

SZAFY KARTOTEKOWE – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA – FAQ

#1. Czy szafy kartotekowe różnią się pomiędzy sobą obciążeniem?

Tak! W naszym asortymencie znajduje się zarówna szafa kartotekowa, w której maksymalne obciążenie wynosi 45 oraz 80 kilogramów. Sprawdź, ciężar dokumentów i dokonaj dobrego wyboru!

#2. Czy szafy metalowe kartotekowe podlegają gwarancji?

Oczywiście, że tak! Wynosi ona aż dwa lata. Jeśli w tym czasie dojdzie do uszkodzenia, nasi fachowcy zajmą się naprawą. Wystarczy tylko, że nas powiadomisz.

#3. Z jakiego materiału została wykonana metalowa szafa kartotekowa?

Jest to wysokiej jakości blacha odporna na uszkodzenia oraz działanie wielu substancji. Dzięki niej szafy kartotekowe metalowe łatwo utrzymać w czystości!

1 231,23 zł 1 095,79 zł
1 500,60 zł 1 335,53 zł
1 849,92 zł 1 646,43 zł
2 280,42 zł 2 029,57 zł
2 241,06 zł 1 994,54 zł
2 740,44 zł 2 438,99 zł
All categories
Compare (0 items) My wishlist Kontakt z nami
Please login first

Your cart

There are no more items in your cart

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.