biurowemetalowe.pl

Szafy kartotekowe

Nasz sklep internetowy dostarcza meble do biur i instytucji, pozwalające na dobrą organizację dokumentów i kartotek. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi wariantami i do wybrania właściwego meble do Twojego biura!

Porządek w dokumentach

Szafy kartotekowe z naszej oferty dostosowane są do dokumentów, teczek i segregatorów w formacie A4, A5 i A6. Model można dobrać do potrzeb biura lub instytucji. W asortymencie znajdują się bowiem meble na kartoteki dwu-, trzy-, cztero- i pięcioszufladowe. Pojemne i wytrzymałe, dostępne są w wariantach o różnym obciążeniu prowadnic szuflady, w tym 45 kg i 80 kg.

Specjalnym rodzajem szaf są również meble z szufladami, w których zmieszczą się indeksy studenckie. W ofercie znajdują się zarówno modele tradycyjne, jak i przenośne, niewysokie kontenery na kółkach, które można ustawić na przykład obok biurka lub stołu. Wymiary poszczególnych rodzajów mebli znaleźć można na podstronach produktowych. Zachęcamy tez do wybrania jednej z proponowanych opcji kolorystycznych.

All categories
Compare (0 items) My wishlist Kontakt z nami
Please login first

Your cart

There are no more items in your cart

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.