biurowemetalowe.pl

Szafy aktowe

Pojemne szafy aktowe to nieodzowny element wyposażenia każdego biura, sekretariatu i/lub archiwum firmy. Nasz sklep internetowy oferuje solidne szafy aktowe o przemyślanej konstrukcji, ergonomiczne oraz odznaczające się wysokim walorem estetycznym. Dostępne są funkcjonalne szafy aktowe na dokumenty, wyposażone w tradycyjne drzwi, jak również modele żaluzjowe oraz rozsuwane zamykane na klucz. Tego typu rozwiązanie, pozwala na ulokowanie szafy na dokumenty na niewielkiej nawet przestrzeni – bez obawy o komfort dostępu i swobodę korzystania ze zgromadzonych w niej zasobów.

Profesjonalne szafy aktowe do biura i szafy kartotekowe – umożliwiają bezpieczne przechowywanie wszelkiego rodzaju dokumentacji, np. zawierającej wrażliwe dane osobowe, poufne informacje handlowe czy finansowe przedsiębiorstwa. Szafy aktowe drewniane/metalowe o odpowiedniej konstrukcji, posiadają półki/regały o wysokości umożliwiającej swobodne przechowywanie dużych segregatorów z dokumentami. Tanie szafy na dokumenty z żaluzjami bądź drzwiami przesuwnymi – skutecznie chronią przechowywane zasoby przed dostępem osób nieuprawnionych, przez co nie narażają przedsiębiorstwa na przykre konsekwencje prawne/wizerunkowe/finansowe.

1 472,00 zł
1 485,00 zł
1 830,00 zł
1 830,00 zł
1 843,00 zł
1 843,00 zł
1 758,00 zł
1 317,00 zł
All categories
Compare (0 items) My wishlist Kontakt z nami
Please login first

Your cart

There are no more items in your cart

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.