biurowemetalowe.pl

Koszty transportu

  • Meble biurowe – koszt ustalany jest indywidualnie w zależności od gabarytów wybranego asortymentu ( biurka , kontenerki, regały itp.) , przy zamówieniu powyżej 8000 zł brutto dostawa jest gratis.
  • meble metalowe – firmy Kart-Map koszt 135 zł brutto za każdą sztukę wybranego asortymentu, meble metalowe -firmy Malow - koszty do ustalenia  indywidualnie w zależności od asortymentu i wielkości gabarytów
  • krzesła, fotele , kanapy , ławki , wieszaki – koszt 60 zł brutto bez względu na ilość zamawianych krzeseł, gdy wartość zamówienia przekroczy 1500 zł brutto , dostawa jest gratis.

Dostawy zamówionego towaru w sklepie BIUROWEMETALOWE.PL realizowane są na terenie całej Polski za pośrednictwem firm kurierskich SCHENKER, DPD, UPS, JASFBG oraz własnym transportem. Dostawy odbywają się w godzinach 8-16, od poniedziałku do piątku.

Wszystkie zamówienia są realizowane na zasadzie przedpłaty na konto , nie wysyłamy towaru za pobraniem.

Jeżeli będą jakieś wątpliwości związane z dostawą , zrobimy indywidualną kalkulację i najlepszą cenę na rynku :)

Zapraszamy do kontaktu

Compare (0 items) My wishlist Kontakt z nami
Please login first

Your cart

There are no more items in your cart

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.