biurowemetalowe.pl

Szafki szkolne

W naszym sklepie zaopatrzysz się w meble do placówek edukacyjnych, w których uczniowie mogą przechowywać swoje rzeczy osobiste, podręczniki oraz szkolne przybory. Sprawdź dostępne opcje.

Dla uczniów małych i dużych

Szafki szkolne mogą być ustawione zarówno w korytarzu, jak i w szatniach. Na znajdującym się w środku drążku zawiesić można odzież wierzchnią oraz ubranie sportowe na lekcje wychowania fizycznego. Na dolnej półce zostawić można zaś buty na zmianę. Do wyboru proponujemy między innymi duże zamykane meble o wysokości 1500 mm oraz szafki skrytkowe o wysokości 1800 mm. W ofercie dostępne są również meble niższe, przygotowane specjalnie z myślą o dzieciach uczęszczających do przedszkola. Zamykane są na kluczyk.

Meble do placówek edukacyjnych dostępne są nie tylko w licznych modelach, ale również barwach. Można zdecydować się na przykład na skrytki w kolorze miętowym lub żółtym. Za dodatkową opłatą pomalujemy je na inne kolory z palety RAL. Przed złożeniem zamówienia możesz skonfigurować swój produkt.

All categories
Compare (0 items) My wishlist Kontakt z nami
Please login first

Your cart

There are no more items in your cart

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.