biurowemetalowe.pl

Regały magazynowe

Dostosowane do Twoich potrzeb wymiary, wysoki udźwig maksymalny, solidne wykonanie z wytrzymałego metalu - właśnie takie cechy oferowanych przez nas produktów pozwalają odpowiednio wypełniać przypisane im funkcje. Dostępne w sklepie internetowym regały magazynowe to najlepsza przestrzeń dla biurowych segregatorów z ważnymi dokumentami, towarów w hali produkcyjnej czy artykułów sklepowych. Zapewniają nie tylko stabilność i bezpieczeństwo, ale również właściwą ekspozycję w każdych warunkach.

Korzystając z naszej oferty produktów stworzonych przez znanego wytwórcę mebli użytkowych (firmę Kart-Map), możesz zarówno zakupić złożony regał, jak i zamówić jedynie poszczególne elementy, które są Ci niezbędne (jak na przykład dodatkowe półki, ograniczniki boczne oraz tylne itp.). Wszystko w pełni zgodnie z Twoimi potrzebami - a na dodatek w różnych rozmiarach!

All categories
Compare (0 items) My wishlist Kontakt z nami
Please login first

Your cart

There are no more items in your cart

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.