biurowemetalowe.pl

Przegrody biurowe profil alu

Przegrody biurowe wykonane w oparciu o estetyczny profil ALU, to doskonały sposób na tworzenie efektownych i funkcjonalnych wielostanowiskowych układów pracy. W zależności od potrzeb i specyfiki wykonywanej pracy, dostępne są przegrody biurowe o różnej wysokości. Przegrody pozwalają odseparować stanowisko pracy od wpływu różnych czynników zewnętrznych, jakie mogłyby dekoncentrować pracownika podczas wykonywania swoich obowiązków (np. odgłosów i bodźców wzrokowych z otoczenia). Przegrody pomagają w utrzymaniu porządku, lepszej organizacji i wydajności pracy, a także minimalizują potrzeby w zakresie powierzchni niezbędnej do pracy dla większej grupy osób.

Stabilne przegrody biurowe wyposażone są w innowacyjne i estetyczne systemy mocowania oraz łączenia ze sobą poszczególnych elementów. Przegrody mogą zostać zamontowane do boku biurka, znaleźć się pomiędzy biurkami lub funkcjonować jako ścianka dzieląca pomieszczenie. Prostokątny profil przegrody (20x30 mm) może posiadać wypełnienie materiałowe w postaci tapicerowanej płyty albo poliwęglanu komórkowego. Wariant z wypełnieniem w formie transparentnego poliwęglanu, pozwala na uzyskanie dobrej izolacji akustycznej oraz doświetlenia stanowiska pracy. W ofercie dostępne są zarówno przegrody z jednolitym wypełnieniem, jak i mieszanym. Wszystkie przegrody biurowe są w pełni kompatybilne z dostępnymi w naszym sklepie systemami meblowymi.

307,00 zł
All categories
Compare (0 items) My wishlist Kontakt z nami
Please login first

Your cart

There are no more items in your cart

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.