biurowemetalowe.pl

Fotele i sofy

Zdecyduj się na oferowane przez nas elementy wyposażenia wnętrz, a w wyjątkowy sposób zaaranżujesz przestrzeń w swoim domu, biurze czy placówce! Dostępne sofy i fotele stworzone przez znanego producenta - firmę Nowy Styl - to połączenie niezwykłej elegancji, wyjątkowego stylu oraz funkcjonalności. Bogactwo kolorów, kształtów oraz sposobów wykonania pozwoli na dopasowanie do każdego wnętrza - minimalistycznego, industrialnego czy glamour. Najlepszy wybór dla biznesu!

Gdzie sprawdzą się oferowane fotele i sofy? Przede wszystkim w salonie kosmetycznym, placówce medycznej czy kancelarii prawnej. Zapewniają klientom komfortowe warunki w trakcie czekania na wizytę. Stanowią również doskonały wybór do gabinetu - dzięki nim każde spotkanie odbędzie się w luźniejszej atmosferze. W recepcji hotelu docenią je z kolei goście szukający wygodnego miejsca, by usiąść i wypić kawę.

Trwale oraz eleganckie fotele i sofy dla biznesu

W naszym e-sklepie meblowym przedsiębiorcy mogą kupić eleganckie fotele i sofy, które pozwalają na efektowną oraz komfortową aranżację strefy/poczekalni dla klientów. Wykonane z troską o najdrobniejszy szczegół, nowoczesne sofy i wygodne fotele – zapewnią najlepsze warunki dla klientów, podkreślą prestiż Twojej firmy oraz pozytywnie wpłyną na jej wizerunek. Fotele i sofy dostępne są w różnorodnych wariantach kolorystycznych, co ułatwia ich dopasowanie do każdej aranżacji – na zasadzie spójnej tonacji lub ciekawego kontrastu. Uniwersalny design sprawia, że nasze sofy i fotele doskonale komponują się zarówno z przestrzeniami klasycznymi, jak i wnętrzami urządzonymi bardziej awangardowo.

Nowoczesne sofy i fotele dla Twojej firmy

Posiadamy eleganckie i nowoczesne fotele/sofy jedno-, dwu- oraz trzyosobowe, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Oferujemy solidne fotele z podłokietnikami i sofy tapicerowane skajem albo wytrzymałą tkaniną materiałową. Tego rodzaju meble idealnie nadają się jako wyposażenie prywatnych ośrodków medycznych, gabinetów fryzjerskich, medycyny estetycznej, recepcji hotelowych, firmowej poczekalni czy kancelarii adwokackich.

Fotele i sofy
Fotele i sofy
597,01 zł
970,00 zł
1 676,99 zł
932,00 zł
934,00 zł
1 334,00 zł
All categories
Compare (0 items) My wishlist Kontakt z nami
Please login first

Your cart

There are no more items in your cart

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.