biurowemetalowe.pl

Szafy medyczne

W naszej firmie dostarczamy meble do przychodni, domów seniora i placówek ochrony zdrowia. W katalogu produktowym znajdują się szafy medyczne w wielu modelach. Wśród proponowanych mebli do przechowywania wyróżnić można między innymi regały:

  • jednodrzwiowe
  • dwudrzwiowe
  • z przeszklonymi drzwiami górnymi
  • z przeszklonymi drzwiami i bokami.

Szafy medyczne wyposażone są w liczne półki, na których przechowywać można leki, preparaty i akcesoria lekarskie. Drzwi szaf zamykane są zamkiem baskwilowym z ryglowaniem w trzech punktach. Wyposażone są też w wygodny uchwyt do otwierania.

Zrób zakupy w naszym sklepie

Poza meblami w ofercie naszego sklepu znaleźć można też blaszane nóżki do szaf w wariancie zwykłym i z regulacją wysokości. Dostarczamy również kółka stałe i skrętne z blokadą, dzięki którym meble można łatwo przetransportować.

Zapraszamy do zapoznania się z wymiarami zewnętrznymi poszczególnych mebli - można je znaleźć w opisie wybranego produktu. Szafa medyczna dotrze do Ciebie w przeciągu 1-4 tygodni, w zależności od stopnia personalizacji zamówienia.

All categories
Compare (0 items) My wishlist Kontakt z nami
Please login first

Your cart

There are no more items in your cart

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.