biurowemetalowe.pl

Krzesła z tapicerowanym oparciem

SKU: N/D
Marka: N/D

Krzesło WEBST@R profil TS 02 R1E profil

Krzesło Webst@r PROFIL TS02 R1E to komfortowe krzesło biurowe z profilowanym oparciem, z regulowanymi podłokietnikami z miękką nakładką PU i mechanizmem CPT , z regulacją kąta pochylenia oparcia oraz głębokości siedziska co ma wpływ na wygodę użytkowania.

SKU: N/D
Marka: N/D

Krzesło SMART R3K2

Krzesło SMART R3K2 to nowoczesne i ergonomiczne krzesło biurowe z wyprofilowanym oparciem w części lędźwiowej. Krzesło obrotowe z mechanizmem CPT oraz regulowanymi podłokietnikami z tworzywa sztucznego.

SKU: N/D
Marka: N/D

Krzesło PRESTIGE profil R3K2 

Krzesło obrotowe z odpowiednio profilowanym oparciem placów na całej długości .Krzesło biurowe Prestige Profil R3K2 TS02 wyposażone w standardowy mechanizm CPT oraz regulowane miękkie podłokietniki. Doskonałe krzesło do pracy biurowej.

SKU: N/D
Marka: N/D

Krzesło ORLANDO HB R16H steel28 chrome z mechanizmem Epron Syncron

Eleganckie krzesło ORLANDO HB R16H steel28 chrome o ergonomicznie profilowanym oparciu i szerokim siedzisku tapicerowanymi obustronnie. Krzesło biurowe z wyższym oparciem wersja HB wyposażone w regulowane podłokietniki oraz synchroniczny mechanizm Epron Syncron .

1 295,00 zł
Wybierz opcje
SKU: N/D
Marka: N/D

Krzesło I-LINE TS25 R19T

Nowoczesne krzesło I-LINE TS25 R19T,  krzesło biurowe z regulowanymi podłokietnikami. Krzesło obrotowe z mechanizmem Ergon 2L. Możliwość ustawienia dowolnego kąta odchylenia oparcia oraz jego wysokości.

SKU: N/D
Marka: N/D

Krzesło SMART R3K2 ST-01 chrome

Krzesło SMART R3K2 ST-01 chrome to nowoczesne i ergonomiczne krzesło biurowe z wyprofilowanym oparciem w części lędźwiowej. Krzesło obrotowe z mechanizmem CPT oraz regulowanymi podłokietnikami z tworzywa sztucznego.

SKU: N/D
Marka: N/D

Ergonomiczne krzesło biurowe OFFIX R15G-3 ts25 z mechanizmem Ibraz  profilowanym oparciem oraz siedziskiem , nowoczesne krzesło obrotowe wyposażone w mechanizm ERGON UP z regulacją wysokości oparcia, regulowane podłokietniki 2D. 

SKU: N/D
Marka: N/D

Krzesło MASTER 10 TS 25 PW active -1  to krzesło obrotowe bardzo ciekawe stylistycznie. Wygodne krzesło biurowe wyposażone w regulowane podłokietniki.

SKU: N/D
Marka: N/D
325,00 zł 345,00 zł

Krzesło Bravo GTP to popularne krzesło biurowe wyposażone w stałe podłokietniki mechanizm CPT oraz wyprofilowane oparcie w części lędźwiowej.

325,00 zł 345,00 zł
Wybierz opcje
SKU: N/D
Marka: N/D

Krzesło  NEO gtp9 steel02 ALU

Krzesło NEO GTP 9 ALU , krzesło obrotowe o szerokim, komfortowym siedzisku i ergonomicznie wyprofilowanym oparciu. Krzesło biurowe wyposażone w synchroniczny mechanizm FS. Krzesło posiada stałe podłokietniki wykonane z tworzywa sztucznego.

SKU: ZN-605-B TK. 26
Marka: N/D

Krzesło obrotowe ZN-605-B TK. 26 (ciemny szary) - nowoczesne, kształtem nawiązujące do klasyki obrotowe krzesło biurowe, wyposażone w synchroniczny mechanizm oraz regulowane podłokietniki z miękkimi nakładkami. Krzesło ZN-605-B tapicerowane ciemnoszarą tkaniną syntetyczną (dostępne również w kolorze czarnym, beżowym oraz ciemnoszarym z jasnymi elementami plastikowymi). Wielofunkcyjny mechanizm krzesła ZN-605-B pozwala na blokadę oparcia w kilku wybranych pozycjach.

SKU: N/D
Marka: N/D

Krzesło ORLANDO UP R16H steel28 chrome z mechanizmem Epron Syncron. Eleganckie krzesło ORLANDO R16H steel28 chrome o ergonomicznie profilowanym oparciu i szerokim siedzisku tapicerowanymi obustronnie. Krzesło biurowe wyposażone w regulowane podłokietniki oraz synchroniczny mechanizm Epron Syncron .

1 294,00 zł
Wybierz opcje
SKU: N/D
Marka: N/D

Krzesło OFFIX GTP41 ts25 z mechanizmem Ibra

Ergonomiczne krzesło biurowe z mechanizmem Ibra z  profilowanym oparciem oraz siedziskiem , nowoczesne krzesło obrotowe wyposażone w mechanizm ERGON UP z regulacją wysokości oparcia, stałe podłokietniki.

SKU: N/D
Marka: N/D

Krzesło SMART RTS TS02

Krzesło SMART RTS  to nowoczesne i ergonomiczne krzesło biurowe z wyprofilowanym oparciem w części lędźwiowej. Krzesło obrotowe z mechanizmem CPT oraz stałymi podłokietnikami z tworzywa sztucznego.

SKU: N/D
Marka: N/D

Krzesło NEO HRUA gtp9 steel ALU , krzesło obrotowe z zagłówkiem o komfortowym siedzisku i ergonomicznie wyprofilowanym oparciu. Krzesło biurowe wyposażone w synchroniczny mechanizm FS oraz stałe podłokietniki.

SKU: N/D
Marka: N/D

Krzesło I-LINE HR TS25 GTP45

Nowoczesne krzesło I-LINE TS25 GTP 45,  krzesło biurowe ze stałymi podłokietnikami i stałym zagłówkiem. Krzesło obrotowe z mechanizmem Ergon 2L. Możliwość ustawienia dowolnego kąta odchylenia oparcia oraz jego wysokości.

SKU: N/D
Marka: N/D

Krzesło I-LINE TS25 GTP 45

Nowoczesne krzesło I-LINE TS25 GTP45 ,  krzesło biurowe ze stałymi podłokietnikami. Krzesło obrotowe z mechanizmem Ergon 2L. Możliwość ustawienia dowolnego kąta odchylenia oparcia oraz jego wysokości.

SKU: N/D
Marka: N/D

Krzesło STILLO 09 GTP18

 STILLO 09 GTP18 o unikalnym designie, krzesło obrotowe o wygodnym i komfortowym oparciu pasuje do projektu każdego biura. Krzesło biurowe wyposażone w stałe podłokietniki oraz synchroniczny mechanizm Active-1 oraz dekoracyjną osłoną oparcia. Krzesło obrotowe z obniżoną wersją oparcia.

SKU: N/D
Marka: N/D

Krzesło STILLO 10 GTP18

 STILLO 10 GTP18 o unikalnym designie, krzesło obrotowe o wygodnym i komfortowym oparciu pasuje do projektu każdego biura. Krzesło biurowe wyposażone w stałe podłokietniki oraz synchroniczny mechanizm Active-1 oraz dekoracyjną osłoną oparcia.

SKU: N/D
Marka: N/D

Krzesło PRESTIGE Profil GTP13 TS02

Krzesło obrotowe z odpowiednio profilowanym oparciem placów na całej długości .Krzesło biurowe Prestige Profil GTP13 TS02 wyposażone w standardowy mechanizm CPT oraz stałe miękkie podłokietniki.

SKU: N/D
Marka: N/D

Krzesło SMART GTP27

Krzesło SMART GTP27 to nowoczesne i ergonomiczne krzesło biurowe z wyprofilowanym oparciem w części lędźwiowej. Krzesło obrotowe z mechanizmem CPT oraz stałymi podłokietnikami z tworzywa sztucznego.

SKU: KENTON CZARNY
Marka: N/D

KRZESŁO OBROTOWE KENTON CZARNY

SKU: KENTON SZARY
Marka: N/D

KRZESŁO OBROTOWE KENTON SZARY

SKU: KENTON SZARY AL
Marka: N/D

KRZESŁO OBROTOWE KENTON SZARY AL

All categories
Compare (0 items) My wishlist Kontakt z nami
Please login first

Your cart

There are no more items in your cart

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.