biurowemetalowe.pl
2 359,00 zł
Cena
Brutto

Narożne biurko OPT2 na metalowym stelażu, wyposażone w 3 szufladowy kontenerek z centralnym zamkiem. Stanowisko pracy dla jednej osoby, jego podstawowym przeznaczeniem jest zabudowa przestrzeni open space jak kolwiek może być zastosowane jako tradycyjne biurko. Idealnie nadaje się do łączenia w dwa lub cztery stanowiska. Stanowiska można przedzielić dedykowanymi przegrodami systemu Opentech.

SKU
Opt2
Kolor blatu

Wybrane atrybuty:

Biurko Opt2

opis produktu:

- narożne biurko kształtowe na stabilnym metalowym stelażu

- biurko wyposażone w kontener biurowy z 3 szufladami zamykanymi centralnym zamkiem

- biurko komputerowe o blacie o grubości 25mm, wykończone okleiną PCV 2mm w kolorze płyty

- w biurkach można stosować przegrody OPENTECH 

- biurko na metalowych nogach malowanych proszkowo w kolorze białym, alu, lub grafit

- biurka  posiadają strukturę BS  Biuro Special zapewniającą trwałość i gładkość powierzchni roboczej blatów biurek oraz klasę higieny E1

- gwarancja na produkt 12 miesięcy

Producent: ANTRAX

WAŻNE!

Koszt transportu na meble biurowe ustalany jest indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia. Meble są dostarczane naszym transportem lub na paletach firmą kurierską. Szafy , komody, kontenerki są zmontowane w całości natomiast biurka są do samodzielnego montażu. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt tel. 89 533-42-65.

Opt2
Compare (0 items) My wishlist Kontakt z nami
Please login first

Your cart

There are no more items in your cart

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.