biurowemetalowe.pl
  • -11%
Szafka szkolna SMS 320 ST
Szafka szkolna SMS 320 ST
1 060,76 zł 1 191,87 zł
Cena
Brutto

Szafka szkolna SMS 320 ST

SKU
SMS 320 ST
Kolor korpusu RAL

Wybrane atrybuty:
Najniższa kwota z ostatnich 30 dni 775.20 zł

W szafach szkolnych SMS uczniowie mogą przechowywać książki, drugie śniadanie, odzież wierzchnią oraz buty. Dzięki nim zabierają na lekcje tylko to, co potrzebują. Wewnątrz szaf SMS znajdują się dwie półki oraz boks na zeszyty, książki oraz przybory szkolne. W standardzie boks posiada dwa haczyki do zawieszania odzieży. Ogranicznik otwarcia drzwi zapewnia komfort podczas korzystania z kilku szaf przez wiele osób jednocześnie (np. podczas przerw). Kąt otwarcia wynosi 90o, dzięki czemu otwarte drzwi nie ograniczają przestrzeni dla użytkownika stojącego obok. Dodatkowo ogranicznik otwarcia zabezpiecza wzmocnione drzwi przed próbami wyłamania, przez co szafy są bezpieczniejsze i mniej się niszczą.

Meble nie wymagają składania, dzięki czemu zyskują na wytrzymałości i stabilności. W standardzie szafki są dostępne w 16 kolorach bez dopłat. Jest możliwość zamówienia drzwi z nadrukiem ze swoją ulubioną i oryginalną grafiką.

Kod producenta    SMS 320
Wymiary (wysokość)    1800
Wymiary (szerokość)    600
Wymiary (głębokość)    500
Ilość półek    4

SMS 320 ST
Compare (0 items) My wishlist Kontakt z nami
Please login first

Your cart

There are no more items in your cart

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.